Oferty taryfowe

Ulgi ustawowe

Niektóre osoby, jak na przykład uczniowie, studenci, posiadacze Karty Polaka czy osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji mogą korzystać z refundowanych przez budżet państwa ulg ustawowych, pod warunkiem posiadania odpowiednich dokumentów.

Wykaz ulg ustawowych [PDF]

Oferty taryfowe KDHonorowanie biletów

Senior 60+

Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły 60 lat. Do skorzystania z oferty wystarczy dokument poświadczający tożsamość i wiek. Bilety są o 25% tańsze od biletów w taryfie podstawowej. Więcej »

Dolnośląski Bilet Weekendowy

Bilet weekendowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. Więcej »

Razem z KD

Oferta dla grupy liczącej od dwóch do czterech osób, które razem podróżują. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe ok. 30% taniej niż cena normalnego biletu. Więcej »

Bilet sieciowy

Bilet miesięczny sieciowy imienny to idealna oferta dla osób podróżujących regularnie pociągami Kolei Dolnośląskich. Więcej »

Bilet Euro-Nysa

Bilet dzięki któremu można jeździć pociągiem oraz komunikacją miejską w Polsce i na terenie Niemiec i Czech. Bilet upoważnia do jazdy pociągami PR i KD od Zgorzelca do Bolesławca i Szklarskiej Poręby przez Lubań i Jelenią Górę. Po stronie niemieckiej i czeskiej można jeździć wszystkim, czym zarządza ZVON. Więcej »

Wspólny Bilet Samorządowy

Bilet ważny jest 24 godziny. Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach uruchamianych przez ośmiu przewoźników kolejowych. Więcej »

REGIOkarta

Imienna karta zniżkowa dla często podróżujących. Z REGIOkartą płacisz 30% mniej za bilety jednorazowe i kupujesz tańsze o 15% bilety okresowe. Więcej »

Taryfa Przewozowa PKP ICOferty krajowe PKP IC
Oferty międzynarodoweTaryfa międzynarodowa

Łowcy Promo

Wybierasz się w podróż i chcesz zaoszczędzić na bilecie? Zostań Łowcą Promo: wytrop Twoją trasę i upoluj okazję. Teraz jeszcze więcej tanich biletów. W ramach promocji Łowcy Promo dodatkowo obowiązują ulgi ustawowe, dlatego jeśli wybierasz się w podróż z dzieckiem lub jesteś studentem, możesz podróżować jeszcze taniej. Więcej »

Bilet dla Seniora

Oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. Zniżka 30% obowiązuje na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami PKP Intercity wszystkich kategorii w 1. i 2. klasie. Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek. Więcej »

Bilet Rodzinny

Jeżeli planujesz podróż pociągiem EIP, EIC, IC lub TLK w grupie liczącej od 2 do 5 osób, a jedną z nich jest dziecko, które nie ukończyło 16 lat, wybierz Bilet Rodzinny. W ramach oferty PKP IC przygotowanej dla podróżujących rodzin wszyscy dostaniecie 30-procentową zniżkę. Więcej »

Taniej z Bliskimi

Oferta jest przeznaczona dla osób podróżujących pociągami TLK i IC w małych grupach – od 2 do 6 osób i pozwala obniżyć koszty podróży o 30% a nawet więcej. Zniżka udzielana przez przewoźnika komercyjnie łączy się z ulgami ustawowymi, np. uczniowską czy studencką. Więcej »

Multiprzejazd

Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami TLK i IC od północy we wtorek do godziny 15:00 w czwartek. Wybierając Multiprzejazd, można podróżować w drugiej klasie za 119 zł i w pierwszej za 159 zł. Więcej »

Przydatne linki:

Ulgi ustawowe dla dzieci i młodzieży
Kolejowe oferty dla seniorów