Z okazji 50-lecia Interrail zwiedzaj Europę aż 50% taniej

przez | 6 maja 2022

Od 6 do 10 maja można nabyć bilety Interrail Global Pass o 50% taniej!

Bilet Interrail łączy Europę już od 1972 roku. Oferta została stworzona z myślą o młodych europejczykach i miała na celu ułatwienie wymiany kulturowej i wartości europejskich. Promowała przyjaźń między przedstawicielami różnych narodowości i swobodę podróży. Dzisiaj bilet Interrail umożliwia dotarcie koleją do ponad 40 000 destynacji w 33 krajach, a dzięki aplikacji mobilnej podróżowanie stało się jeszcze łatwiejsze. Interesujące Cię połączenia odszukasz i dodasz do swojego biletu w zaledwie kilku kliknięciach.

W ramach obchodów 50-lecia bilety Interrail Global Pass o ważności 1, 2 lub 3 miesiące dla klasy 1. i 2. nabyć można w cenie o 50% niższej od ceny regularnej. Oferta promocyjna dostępna będzie w kasach PKP Intercity oraz na stronie interrail.eu od 6 do 10 maja 2022 r.

Teraz w kasach PKP Intercity możesz nabyć bilety również w wersji mobilnej, która umożliwia elastyczne zarządzanie podróżą oraz podjęcie decyzji o pierwszym dniu podróży aż do 11 miesięcy od daty zakupu.

Bilety zakupione w promocji nie podlegają zwrotom i wymianie. Szczegóły na temat warunków korzystania z biletów Interrail oraz pełną ofertę znajdziesz na stronie PKP Intercity.

PKP Intercity S.A.